Наша команда


Опікуни шкільного клубу підприємництва Лідер:

Куриш Діана Григорівна


молодий учитель географії та економіки Лужанського ЗНЗ І-ІІІст. ім.Василя Орелецького, творча і життєрадісна особистість, любить дітей і подорожувати, радо передає свої знання і уміння учням. 

Ріпка Наталія Корнійвна


психолог Лужанського ЗНЗ І-ІІІст. ім.Василя Орелецького, спокійна і креативна, пербуває у постійному пошуку, досвідчений спеціаліст, користується авторитетом в учнів та вчителів.

Команда клубу "ЛІДЕР" 2013-2014 н.р.:

 1. Комарова Зоя 11-А
 2. Басараб Діана 11-А
 3. Гончарук Юрій 11-Б
 4. Куриш Тарас 11-Б
 5. Заєць Оксана 11-Б
 6. Орелецька Марта 11-Б
 7. Гайдук Юрій 11-Б
 8. Ковалюк Ірина 11-Б
 9. Петрова Анастасія 11-Б
 10. Івасюк Дмитро 11-Б
 11. Ріпка Павло 11-А

                        

  

   Наш навчальний заклад один із найновіших на Буковині. Відкриття нового приміщення школи відбулося 23 серпня 2012 року. Ми щасливі, що навчаємось у такій прекрасній установі, яка має гарні успіхи у роботі та  є опорним обласним навчальним закладом з викладання таких навчальних дисциплін: економіки, географії, світової літератури, початкових класів. Учні є постійними призерами районних та обласних учнівських олімпіад з економіки та інших дисциплін, учасниками Всеукраїнських турнірів з географії, історії, правознавства, учасниками і призерами Всеукраїнських екологічних конкурсів та акцій. В школі викладалися факультативні курси з економіки: "Ділова активність", "Основи споживчих знань", "Основи підприєництва", а з 2012/2013 навчального року заклад був уключений у експеремент по впровадженню курсу за вибором "Фінансова грамотність", що впроваджується в рамках проекту USAID "Розвиток фінансового сектору (FINREP) за підтримки Національного банку України.

 

З вересня 2013 року навчальний заклад бере участь в проекті «Ініціативна молодь 2 – інноваційні методи навчання підприємництва в українській системі освіти», що реалізується  Громадською організацією «Громадський Центр «Ділові ініціативи» (м. Івано-Франківськ) в партнерстві з Фондом Розвитку Місцевої Демократії Малопольським Інститутом Територіального Самоврядування і Адміністрації (м. Краків, Польща)   в рамках конкурсу «Польська допомога задля розвитку 2013” за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща. 


Немає коментарів:

Дописати коментар